Od Beethovena do Despacita
Autor: Renata Sambol, 6. 6. 2018.

Danas su se učenici prvog ,drugog i trećeg razreda naše škole družili s  učiteljima Glazbene škole Karlovac.

Učitelji Glazbene škole Karlovac uvijek su nam dragi gosti. Povremeno se družimo s njima jer nam oni unose zvonku radost u naše školske dane. Danas su nam prezentirali svoj rad. Upoznali smo i gudače i  puhače i trzalačka glazbala. Od čega su napravljena, od koliko dijelova se sastoje, a tek kakve tonove proizvode....sve  smo to  vidjeli i čuli. Naravno, da bi ta glazbala bolje svirala i još ljepše zvučala,pomagali smo  našim glasovima u pjesmama. Pjevali smo  i "Kuca,kuca Pero " i "Kad si sretan" i  na kraju zaplesali uz Despacito. Naše druženje nije moglo proći bez Ode radosti jer kao što glazbenici kažu "glazba je zvonka radost". Neki učenici su izrazili želju da će se pridružiti glazbenoj obitelji Glazbene škole Karlovac što nas sve jako veseli.