Humanitarni projekt "Uz nas niste sami - Za osmijeh u srcu"

Autor: Ana Sutlić Lesić, 16. 12. 2019.

U nedjelju, 15. prosinca, od 17 do 19 sati, na HTV1 emitirala se završna emisija humanitarnog projekta „Uz nas niste sami – Za osmijeh u srcu“, koji su pod medijskim pokroviteljstvom Hrvatske radiotelevizije organizirali Savez društava „Naša djeca“ Hrvatske i udruga „Smiješak za sve“.

Cilj humanitarnog projekta je podići svijest javnosti o potrebama djece na dugotrajnom liječenju i potrebama odraslih osoba s invaliditetom koji ne mogu samostalno živjeti te prikupiti donacije koje će omogućiti bolje uvjete za obje ranjive skupine.

U aktivnostima i radionicama u sklopu humanitarne akcije sudjelovali su i predstavnici Dječjeg gradskog vijeća grada Karlovca zajedno sa svojim voditeljicama, Jasminom Rendulić i Katarinom Ratkaj. Ponosni smo jer je jedna od predstavnica DND-a Karlovac bila učenica naše škole Gabriela Vuković. Bravo Gabriela!