Đački zimski dani u Gradskoj knjižnici "I. G. Kovačić"

Autor: Autorizirani korisnik iz druge škole , 20. 12. 2019.

Odjel za djecu i mladež Gradske knjižnice „Ivan Goran Kovačić“ Karlovac i ove godine, u okviru već tradicionalnih Đačkih zimskih dana, mjesto je gdje vaši školarci mogu korisno provoditi vrijeme tijekom  školskih praznika. Vrijedni djelatnici i suradnici nude vam sedam različitih i zanimljivih besplatnih radionica na kojima će se djeca moći družiti, naučiti nešto novo ili poboljšati već stečeno znanje i vještine s prethodnih radionica.

Djecu možete prijaviti na radionice osobno na Odjelu za djecu i mladež ili na broj telefona 412-377 (103).

Više u nastavku ili na Facebook stranici Odjela za djecu i mladež Gradske knjižnice „I. G. Kovačić“.