Volonterska akcija skupljanja tekstila

Autor: Jasmina Štefan, 9. 1. 2020.

Pozivamo učenike, njihove roditelje i djelatnike škole da se uključe u volontersku akciju skupljanja stare odjeće u sklopu projekta Eco-social Udruge LAG Vallis Colapis. Akcija skupljanja održat će se u našoj školi  13. siječnja cijeli dan te 14. siječnja  do 12:00 sati.

Sakupljena odjeća služit će za reciklažu stoga ona ne mora biti cijela, uredno posložena ni svježe oprana i izglačana.

Zahvaljejmo svima koji su sudjelovali u akciji te najavljujemo sljedeću u  mjesecu svibnju.