Obustava nastave na dva tjedna

Autor: Gorana Simić Vinski, 13. 3. 2020.

S obzirom na to da se u svim osnovnim i srednjim školama neće održavati nastava od ponedjeljka, 16. ožujka 2020., krenut će izvođenje nastave na daljinu.

Ministarstvo znanosti i obrazovanja organizirat će u suradnji s Hrvatskom radiotelevizijom na 3. programu nastavu za učenike razredne nastave prema kurikulumima i nastavnim programima svaki dan u sljedećim terminima u programu pod nazivom Škola na Trećem:

Razred

1. razred

OŠ 8 – 10 h

2. razred

OŠ 10 – 12.30 h

3. razred

OŠ 13 – 16 h

4. razred

OŠ 16 – 19 h

Prvi dan emitiranja nastave na daljinu preko HRT 3 pod nazivom Škola na Trećem bit će u ponedjeljak, 16. ožujka 2020. godine.

Za učenike predmetne nastave (5.-8.) u našoj školi su organizirani  Virtualni razredi kojima svi učenici mogu pristupiti sa svojim AAI identitetom kao što su već radili na nastavi Informatike i nekih predmeta. I ova vrsta nastave započet će u ponedjeljak ujutro nakon što predmetni učitelji dobiju upute.

Pozivam učenike i njihove roditelje da prate web stranicu škole gdje ću objavljivati informacije kako ih budem dobivala.

Svima želim puno zdravlja i da se što prije vidimo u školskim klupama