Poveznice (linkovi) na virtualne učionice za učenje na daljinu

Autor: Daniela Orlović, 15. 3. 2020.

Naša škola je po preporuci CARneta napravila virtualne učionice u aplikaciji Microsoft Teams. Nemojte očekivati čuda i da će sve u svakom trenutku biti savršeno i uredno raditi. Ova aktivnost u koju se uključuje cijelo školstvo naše zemlje jako opterećuje sustav. Mogući su zastoji, ispadi, prekidi... nadamo se ne previše. U virtualnim razredima učenici će dobiti materijale za obradu i zadatke za vježbanje. Važno je pridržavati se uputa učitelja.

5A razred Teams učionica

5B razred Teams učionica

6A razred Teams učionica

6B razred Teams učionica

7 razred Teams učionica

8 razred Teams učionica

U ponedjeljak 16. ožujka

• učenici pristupaju virtualnim učionicama u 9.00 sati prijavom na Office 365 putem web preglednika (Chrome, Mozzila Firefoxs, Internet Edge…) ili direktnom poveznicom za razred koristeći stolna računala ili laptope.
  • Učenici 5. i 7. razreda imaju instaliranu aplikaciju Teams na tabletima. Za prijavu vam je potreban AAI@Eduhr identitet.
  • Pristup virtualnoj učionici moguć je i putem pametnih telefona na koje je potrebno instalirati aplikaciju Teams. Za prijavu vam je potreban AAI@Eduhr identitet.

Za sva tehnička pitanja i poteškoće slobodno se javite učiteljici informatike Daniela Orlović na email: daniela.orlovic@skole.hr ili na mob.: 095 901 3762