Nastava na daljinu

Autor: Gorana Simić Vinski, 17. 3. 2020.

Obavještavam roditelje učenika razredne nastave (1.-4.razredi) da su pod karticom Nastava otvorene podstranice svih razreda.

Predmetna nastava (5.-8.razredi) nastavlja raditi u virtualnim učionicama kao i do sada. Važno je da su svi učenici svaki dan aktivni u svom razredu jer će roditelji morati opravdati izostanak s nastave tj. neaktivnost učenika.

Molim učenike da se pokušaju držati rasporeda te obveze izvršavati i predavati riješene zadatke do dana kad bi taj predmet imali po važećem rasporedu. Ako im je to neizvedivo zbog tehničkih poteškoća, samo je važno da se jave predmetnim učiteljima jer i mi imamo tehničkih problema.

U slučaju bilo kakvih nejasnoća možete se javiti i meni na 0911651088.

Želim svima vama puno strpljenja, zdravlja i dobre volje tijekom ove neočekivane situacije te da se što prije vidimo u školskim klupama.