TEHNIČKA POMOĆ UČENICIMA U ŠKOLI

Autor: Daniela Orlović, 20. 3. 2020.

Dragi učenici,

Primjetila sam da neki od vas imaju mnoga pitanja i poteškoće oko korištenja alata za uspješno praćenje virtualne nastave. Kako će ovaka oblik nastave potrajati idućih mjesec dana sigurno a možda i duže u dogovoru sa ravnateljicom nudim vam mogućnost da danas u 10,00 dođete u školu gdje ću vam fizički biti na raspolaganju za sva pitanja i nedoumice.
Ponesite sa sobom uređaje na kojima planirate raditi i kod kuće  (tablet, mobitel, laptop) ako ćete koristiti stolno računalo za objašnjavanje ćemo koristiti računala u informatičkoj učionici.
Vidimo se u našoj informatičkoj učionici.