Karlovac zatvorio sva dječja igrališta i sportske terene

Autor: Gorana Simić Vinski, 21. 3. 2020.

Nakon što je Stožer civilne zaštite Republike Hrvatske donio odluku da se sva dječja igrališta (javna i privatna) na području države moraju ograditi i zatvoriti s ciljem sprječavanja širenja virusa COVID – 19 isto je napravljeno na području grada Karlovca. Riječ je o dječjim igralištima na kojima djeca koriste razna igrala čime se ostvaruje kontakt i mogućnost prijenosa zaraze. Također je na snagu stupila odluka da je zabranjeno okupljanje na sportskim terenima (javnim i privatnim). Stoga apeliramo na roditelje da se pridržavaju zabrane korištenja i ne puštaju djecu kako bi i na taj način pokazali odgovornost u nastojanjima sprječavanja širenja zaraze. Budimo odgovorni, čuvajmo sebe i druge. Sve daljenje informacije Stožer CZ grada Karlovca će komunicirati pravovremeno.