Sretan Uskrs

Autor: Gorana Simić Vinski, 9. 4. 2020.

Dragi učenici, roditelji i svi koji čitate ovu objavu,

Nakon 4 tjedna online nastave željela bih zahvaliti svim učiteljima koji se izuzetno trude u ovoj neočekivanoj situaciji upućivati učenike kako usvajati gradivo iz svojih domova i ispred različitih ekrana a bez da se vidimo svi u živo i radimo onako kao i do sada.

Danas smo imali već četvrtu sjednicu Učiteljskog vijeća a ovaj tjedan svaki dan sjednice razrednih vijeća na kojima izvrsno surađujemo, izmjenjujemo iskustva, analiziramo situaciju u svakom razredu i pokušavamo unaprijediti nastavu na daljinu.

Zahvaljujem svim roditeljima učenika 1-4 razreda koji su ispunili anketu i dali nam povratnu informaciju o našem radu i napisali koji su im najveći problemi. Iako je  većina roditelja uspješno organizirala nastavu na daljinu, na ovom linku https://skolazazivot.hr/video-lekcije/ pod Međupredmetna tema i Učiti kako učiti možete svi zajedno pogledati  korisne savjete na tu temu.

Učiteljica Informatike Daniela Orlović će na web stranice objaviti tehničke upute koje su neki roditelji tražili.

Nadam se da ćemo i dalje uspješno surađivati a ovom prilikom bih u svoje ime i ime svih djelatnika naše škole zaželjela svima sretan i blagoslovljen Uskrs sa željom da se što prije svi vratite u za sad prazne klupe i hodnike.