Gradu za 441. rođendan

Autor: Jasmina Štefan, 26. 6. 2020.

Na poziv Društva naša djeca Karlovac učenici 3. razreda pridružili su se obilježavanju rođendana našega Grada.

Ove nastavne godine upoznali su povijest i razvoj Karlovca te  su i u svojim likovnim radovima prikazali  njegove povijesne i prirodne znamenitosti. Ove godine grad Karlovac slavi 441. rođendan. Svečanostima i obiljem događanja obilježit će se  proslava njegova osnutka.Tim povodom likovni radovi  naših učenika bit će izloženi u Glazbenom paviljonu.