OBAVIJEST RODITELJIMA

Autor: Ana Sutlić Lesić, 27. 8. 2020.

Poštovani roditelji i dragi učenici,

nastava u školskoj godini 2020./2021. počinje u ponedjeljak, 7. rujna 2020. godine prema sljedećem rasporedu:

• predmetna nastava u 8 sati (5. - 8. razred)

• razredna nastava u 14 sati (1. - 4. razred)

Prema Uputama Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo i Ministarstva znanosti i obrazovanja, koje su već objavljene na našoj web stranici te vas molimo da ih zajedno s djecom dobro proučite, potrebno je da i učenici predmetne nastave tijekom boravka u školi nose papuče te vas molimo da djeci za prvi dan škole pripremite papuče i vrećice u kojima će ih ostavljati u školi.

Ostale detaljne upute vezane uz organizaciju nastave objavit ćemo drugi tjedan.