Rezultati natjecanja "Dabar"

Autor: KRISTINA DOLINAR, 29. 11. 2020.

Od 9. do 13. studenoga 2020. održano je Međunarodno natjecanje iz informatike i računalnog razmišljanja. Organizator natjecanja za Hrvatsku je udruga „Suradnici u učenju“ uz podršku Hrvatskog saveza informatičara, Visokog učilišta Algebra i CARNET-a, a pod pokroviteljstvom Ministarstva znanosti i obrazovanja.

U rješavanje zanimljivih logičkih zadataka veselo su se uključili i učenici naše škole. U online natjecanju, unutar nekoliko kategorija, sudjelovali su učenici razredne i učenici predmetne nastave.

Ponosno objavljujemo one koji su ostvarili poseban uspjeh na natjecanju, zaslužili zlatnu diplomu i ulazak u 10% najboljih natjecatelja.

Rezultati po kategorijama:

MiliDabar (3 i 4. razred)

• Sergej Starešinčić
  • Karla Zdelar
  • Jakov Mihalić
  • Dino Penić

KiloDabar (5. i 6. razred)

• Leonardo Starešinčić
  • Tomislav Rendulić
  • Tena Hrebac

MegaDabar (7. i 8. razred)

• Niki Zorić
  • Jakov Perinac
  • Luka Penić
  • David Vrbanić
  • Max Banay
  • Lara Šprajc

Ovim putem im čestitamo na izvrsnom rezultatu, a ovo natjecanje nas kao sudionike zasigurno može očekivati i 2021. godine!