Popis udžbenika i drugih obrazovnih materijala za šk.god. 2021./22. za Matičnu školu preuzmite ovdje

Popis udžbenika i drugih obrazovnih materijala za šk .god. 2021./22. za Područnu školu preuzmite ovdje

Raspored informacija i roditeljskih sastanaka

Priloženi dokumenti:
ES Newsletter 8 EN pp5 cro.pdf

GLOBE

Priloženi dokumenti:
Drzavna Smotra i.docx

Župa Mahično

Stranice o Župi koje su napravili
učenici OŠ Mahično

Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Besplatna knjižica o glagoljici povodom Međunarodnoga dana pismenosti (8. rujna 2021.)
Autor: Autorizirani korisnik iz druge škole , 7. 9. 2021.

Povodom Međunarodnoga dana pismenosti, koji se po odluci UNESCO-a obilježava svake godine 8. rujna, Staroslavenski institut svima zainteresiranima daruje besplatnu knjižicu o glagoljici. Knjižica (u PDF-formatu) moći će se besplatno preuzeti na računalo, tablet ili pametni telefon s mrežne stranice Staroslavenskoga instituta isključivo 8. rujna 2021. (0:00 do 23:59 h).

Poveznica će vrijediti samo taj dan, stoga nemojte propustiti preuzeti svoj primjerak!

smiley