Ovaj mjesec: 2075

Nacionalne oznake kvalitete za eTwinning projekte
Autor: Jasmina Štefan, 10. 10. 2021.

Naša škola nosi titulu eTwinning škole. Rad na projektima sastavni je dio uspješnosti i odraz kvalitete  eTwinning zajednice škola. Učenici i učitelji  nagrađeni su  Nacionalnom oznakom kvalitete za rad na projektima.

Sudjelovati u projektu znači vrijedno i predano izvršavati brojne zanimljive i zabavne aktivnosti koje za učenike smisli učiteljica tijekom jedne školske godine.

Biti nagrađen eTwinning oznakom kvalitete znači da je eTwinning tim procijenio da su provedene aktivnosti u vrednovanim područjima kvalitetne, kreativne i ispunjavaju zadane ciljeve.

U našoj školi Nacionalne oznake kvalitete za prošlu nastavnu godinu dobili su sadašnji učenici trećeg i petog razreda. S učenicima su na projektima radile učiteljice Katarina Kranjčec, Kristina Dolinar i Jasmina Štefan. Ukupno smo dobili 7 oznaka kvalitete za 5 različitih projekata.