Medvjedovanje u 3. razredu 13. prosinca
Autor: Autorizirani korisnik iz druge škole , 15. 12. 2021.

Učenici 3. r. proputovali su cijeeeeeli svijet, a njihove čestitke su pak već krenule prema našim sugrađanima. Pitate se kako? Odgovor je vrlo jednostavan: mašta može svašta!

laugh

Za sve je „kriva“ slikovnica „Medvjedovanje ili Veliko božićno putovanje medvjeđe obitelji oko svijeta“ litavskoga pisca i ilustratora Kestutisa Kasparavičiusa, a još su „krivlji“ članovi kreativne ekipe projekta Naša mala knjižnica koji su uz ovu slikovnicu osmislili sjajan nagradni zadatak!

Malo smo ga prilagodili pa smo umjesto plišanih medvjedića izradili medvjediće od kartona, a od njih čestitke. Čestitke ćemo ostaviti na nekoliko mjesta u gradu gdje ih slučajni prolaznici mogu lako pronaći. Nadamo se da ćemo ih razveseliti, kao i neke od naših prijatelja iz projekta NMK (nećemo vam otkriti o kojim je prijateljima riječ kako ni oni ne bi saznali za to iznenađenje)!

Veseli i zdravi bili! laugh