Uspjesi naših učenika
Autor: Gorana Simić Vinski, 25. 3. 2022.

Danas su svi učenici predmetne nastave burnim pljeskom pozdravili svoje prijatelje koji su predstavljali našu školu na brojnim županijskim natjecanjima i postigli vrhunske rezultate. Ovim putem još jednom čestitam svi učenicima i njihovim mentorima  koji su ih marljivo pripremali i bodrili na njihovom putu.

Tortu je prerezao Niki Zorić, najuspješniji učenik u povijesti naše škole koji je sudjelovao na čak 8 Županijskih natjecanja te  osvojio čak 3 prva mjesta: Tehnička kultura, Engleski jezik i Matematika. Bio je 2. na Fizici a osvojio je 3 treća mjesta: Biologija, Kemija i Njemački jezik te je bio 4. na Povijesti.

Leonardo Starešinčić je osvojio dva 1. mjesta na Informatici i Matematici a isto tako i Dino Penić na natjecanjima iz Tehničke kulture i Matematike.

Prvi na Matematici bio je i Sergej Srarešinčić iz 4. razreda tako da je na Županijskom natjecanju iz Matematike, održanom 24. 3., od 5 prvih mjesta njih čak 4 zaluženo pripalo našim matematičarima. Takav rezultat nije već dugo zabilježen niti u jednoj školi naše Županije a, vjerojatno, ni šire. Isto tako niti 8 Županijskih natjecanja na kojima je Niki osvojio vrhunske rezultate.

Popis svih učenika i njihovih mentora možete pročitati dolje.u priloženom dokumentu.

ZUPANIJSKA_NATJECANJA.docx (15.58 KB)