Sajam srednjih škola
Autor: Ana Sutlić, 7. 4. 2017.

Sajam će se održati u subotu, 8.4.2017. godine od 10 do 13 sati, na lokaciji Šetalište dr. Franje Tuđmana

Sajam srednjih škola održava se po prvi puta, a organizira ga Vijeće maturanata grada Karlovca u suradnji s Upravnim odjelom za društvene djelatnosti Grada Karlovca, te uz potporu Karlovačke županije.
Na Sajmu će sudjelovati sve srednje škole iz Karlovca te Srednja škola Duga Resa. Učenici škola predstavit će nastavne i izvannastavne programe te na zanimljiv način pobliže pokazati rad škola budućim srednjoškolcima i svim građanima. Ujedno će se na Sajmu u sklopu tombole, nuditi usluge i proizvodi škola koje su učenici uz potporu profesora vrijedno izrađivali. Tombola je svaka dobitna! Sve će biti popraćeno bogatim zabavno-glazbenim programom. Cijeli događaj će se prenositi uživo na školskom radiu Slavin glas koji profesionalno djeluje u Osnovnoj školi „Slava Raškaj“ iz Ozlja.