Dobro nam došli, prvašići!
Autor: Renata Sambol, 4. 9. 2017.

Danas, 4. rujna 2017. godine još jedna generacija prvašića je prvi put sjela u školske klupe. Od danas za njih dvadeset i jednog počinje ono najljepše, đačko doba.

Pomalo zbunjene prvašiće i njihove uzbuđene roditelje dočekali smo programom dobrodošlice koji su za njih pripremili učenici koji već dobro poznaju školske brige i veselje. Naravno, nije izostala ni topla dobrodošlica naše ravnateljice Gorane Simić-Vinski.

Zbunjenost, strah i nevjericu kojom prvašići najčešće zakorače u svijet slova, brojki i ostalih ozbiljnih tema, program dobrodošlice postupno je mijenjao u osmjehe, radost i radoznalo iščekivanje.

Nakon  prigodnog programa,učiteljica 1.r. razreda Jasmina  Štefan uvela je svoje prvaše u učionicu, poželjevši im prethodno puno uspjeha na putu stjecanja dragocjenoga znanja i ostalih pozitivnih vrijednosti koje škola nastoji promicati.