Projektni dan „Turnir u društvenim igrama“
Autor: Draženka Jančić, 4. 12. 2018.

Učenici razredne nastave proveli dan u igranju različitih društvenih igara zajedno sa svojim učiteljicama, vjeroučiteljom i psihologinjom.

U sklopu projekta ,,Za sigorno i poticajno okruženje u školama'' dana 28.11.2018. održan je projektni dan pod nazivom ''Turnir u društvenim igrama'' za učenike razredne nastave. Njihove učiteljice,zajedno sa vjeroučiteljem i psihologinjom, organizirali su i vodili igranje društvenih igara po skupinama. Bila su to skupine: Domino, Šah, Što ti pada na pamet, Što se ispod čepa krije, Memory, Čovječe glupiraj se, Čovječe ne ljuti se i Šareni cvjetić. Učenici su mogli izabrati skupinu koju žele. Svaka skupina na kraju dana predstavila je igru koju su igrali,objasnila pravila i iznjela svoje doživljaje i iskustva igrajući u skupini. Domaću zadaću zadala je ovog puta naša ravnateljica: odigrati kod kuće sa nekim od članova obitelji društvenu igru po izboru i tako provesti vrijeme u ugodnoj zabavi i druženju.