Sveti Nikola u našoj školi
Autor: Renata Sambol, 5. 12. 2018.

Kao i svake godine početkom prosinca našu školu obiđe nama najdraži svetac, sveti Nikola.

Znali smo da će i ove godine  krenuti na put s vrećom punom darova pa smo ga dočekali  danas, 5.prosinca.

Priredbu  za nama najdražeg sveca  različitog sadržaja  pripremili su učenici od 1. do 4. razreda. Uz puno  pjesme, plesa, recitacija i prigodnih igrokaza obilježili smo  današnji dan. Nakon svega prikazanoga, sv. Nikola je zaključio da mu Krampus uopće ne treba. Sa sobom je doveo i jednu našu bivšu uzornu učenicu kako bi djeci pokazao primjerom kakav treba biti. Ali,našao se tu i jedan Darko koji  je prošle školske godine jako griješio, no obećao je svima nama i svetom Nikoli kako će se popraviti.Tako je i Darko kao i ostala djeca zaslužio bombone. Kako je  to sve izgledalo,pogledajte ....