S Osmicom u planinare

Autor: Renata Sambol, 16. 9. 2019.

Danas su se učenici razredne nastave upoznali s planinarenjem.

Planinarenje im je pokušao približiti gospodin Damir Basara iz karlovačkog  planinarskog društva "Osmica" kroz prezentaciju  planinarske opreme, ali i kroz razgovor  na temelju učeničkih iskustava.

Dogovoreno  je da će se tijekom ove školske godine organizirati nekoliko planinarskih izleta, najprije u bližu, a potom i u dalju okolicu kako bi učenici stekli  nova planinarska iskustva. Cilj je da učenici upoznaju  nove krajolike, ali i da se nauče ponašati kao pravi planinari.