Večer matematike u predmetnoj nastavi

Autor: Alena Protulipac, 20. 12. 2019.

U našoj se školi, drugu godinu za redom, održavala Večer matematike za predmetnu nastavu.

Dana 13.12.2019. pozvali smo roditelje da s našim učenicima sudjeluju u Večeri matematike. Učenici i roditelji rješavali su razne matematičke zadatke. Kroz razne igrice poput Čovječe, ne ljuti se, Alias, igre s kartama i mnoge druge uvidjeli su kako je matematika zabavna. Željeli smo da izgrade pozitivan stav o matematici te da se druže s roditeljima i učiteljima. Reakcije su bile pozitivne, svi su bili zadovoljini, posebno roditelji, te su obećali da će doći i sljedeće godine.