Lidranovci ponovno uspješni na gradskom susretu

Autor: Nikolina Nikolić, 13. 2. 2020.

U našem Zorin domu, na Gradskom susretu LIDRANO 2020. učenici i mentori OŠ Mahično postigli značajan uspjeh u svim kategorijama

U Gradskom kazalištu Zorin dom 13. veljače 2020. održan je Gradski susret LIDRANO u organizaciji OŠ Grabrik. Ove godine na smotri literarnog, dramskog i novinarskog stvaralaštva sudjelovalo je čak dvanaest učenika OŠ Mahično. Učenici Una Buić, 1. r., Sergej Starešinčić, 2. r., Valerija Laić, 6. r. i Iva Fanjek, 7. r. autori su literarnih radova, a učenici Gabrijela Cvitak i Antonio Belić novinarskih. Lorena Ivšić predstavila se samostalnim scenskim radom, ali sudjelovala je i u skupnom, tj. llutkarskoj predstavi s Anjom Bišćanić, Ivanom Turčinom, Paolom Puškarić, Idom Bukovšek, Ninom Volarić i Ivom Fanjek. Naš skupni rad Tvrdna, Mekna i Nekecka ili bakica Crvenkapica predložen je za županijsku smotru kao i dva novinarska rada učenika Antonija Belića te učenice Gabrijele Cvitak te jedan literarni, i to onaj učenice Valerije Laić. Mentorice učenicima bile su Branka Grčić, Katarina Kranjčec, Mirjana Jambrošić i Nikolina Nikolić.Tako će naša škola imati čak četiri rada na županijskoj smotri na što smo vrlo ponosni.

Sretno, naši Lidranovci, i na županijskoj razini!