Uspjesi naših matematičara

Autor: Renata Sambol, 4. 3. 2020.

Danas je održano županijsko Natjecanje iz matematike.

Učenici naše škole danas su sudjelovali na županijskom Natjecanju iz matematike  održanom u Osnovnoj školi Josipdol .

Sudjelovali su učenici; Leonardo Starešinčić iz 4.razreda,Niki Zorić iz 6.razreda i učenica Klara Penić iz  7.razreda.

Naši su matematičari postigli izvrsne rezultate. Četvrtaš Leonardo Starešinčić je osvojio 1.mjesto ,šestaš Niki Zorić je bio  drugi dok je sedmašica Klara Penić  natjecanje završila na 5.mjestu.

Konkurencija je bila jaka jer su na natjecanju  sudjelovali ponajbolji matematičari iz cijele Karlovačke županije.

Ponosni smo na uspjehe naših matematičara i čestitamo im na  izvrsnom uspjehu koji su ostvarili svo troje učenika.