Četvrtaši za Udrugu Jak kao Jakov

Autor: Renata Sambol, 9. 5. 2020.

Svake godine četvrtaši krajem školske godine odlaze u Školu u prirodi Selce. Da bi bili prepoznatljivi kao razred i škola  u suradnji s Udrugom Jak kao Jakov  kupujemo majice sa logom udruge i nazivom naše škole. Tako smo se mi ove godine odlučili za zelene majice.Na žalost,epidemiološka situacija nije zadovoljavajuća i ove godine četvrtaši naše škole  ne idu u Selce. Bez obzira na to,odlučili smo da  kupujemo majice kao uspomenu na četverogodišnje školovanje.Tužni smo jer ne idemo u Selce,ali nam je ipak drago da smo  kupnjom majica pomogli u skupljanju sredstava za djecu oboljelu od malignih bolesti što prikuplja Udruga Jak kao Jakov.

Ovim putem zahvaljujem se roditeljima koji ni u jednom trenutku nisu dvojili  da će se majice kupovati iako su  vjerojatno i sami pretpostavljali da naši učenici neće sudjelovati u Školi u prirodi ove godine.