Trud se uvijek isplati

Autor: Katarina Kranjčec, 22. 6. 2020.

Subotnje jutro u kazalištu Zorin dom

Tijekom nastave na daljinu naši prvašići u velikom su se broju odazvali pozivu GK Zorin dom i zajedno sa svojim roditeljima izradili izvrsna kazališta sjena.

Dragi ljudi u kazalištu prepoznali su njihov trud te vrijedne prvašiće i njihove obitelji počastili gratis ulaznicama za predstavu Još si zelen.

Nakon predstave učenici su i sami iskušali "daske koje život znače" te imali priliku upoznati glumce i lutke iz predstave.

Jedno vrlo lijepo i nezaboravno iskustvo!

Radove prvašića možete pogledati na poveznici: