Završna priredba osmaša

Autor: Vlatka Mihalić, 30. 6. 2020.

Već tradicionalno osmi razred Osnovne škole Mahično oprostio se završnom priredbom od svoje škole. Predstavnici razreda pozdravili su sve okupljene učitelje i roditelje.

Četrdesetak minuta izmjenjivanja simpatičnog voditeljskog para Tine Piria i Antonia Kokorovića, prezentacije kojima su učenici prikazali svoj put kroz osnovnu školu, kviz znanja za učitelje kojim smo doznali koliko učitelji poznaju učenike, zahvale učiteljima koje je pročitala učenica Petra Marojević, ukratko je sadržaj ovogodišnje završne priredbe.

I naravno, proglašenje najuspješnijeg učenika ove generacije. Učenikom generacije proglašen je učenik Luka Krčelić zbog odličnog uspjeha kroz svih osam godina osnovnoškolskog obrazovanja. Učenik Luka Lukežić još je jednom istaknut kao učenik s posebnim postignućem, osvojenim prvim mjestom na državnom natjecanju iz Tehničke kulture. Ravnateljica je obojici učenika čestitala i uručila prigodne nagrade.

Priredbu su osmaši zatvorili prigodnom pjesmom. U pjesmi su im se pridružili učitelji i roditelji.