SRETAN DAN UČITELJA

Autor: Gorana Simić Vinski, 5. 10. 2020.

Čestitam Dan učiteljima svima a posebno učiteljici razredne nastave Jasmini Štefan, učiteljici savjetnici, čiji vrijedan i kreativan rad je prepoznat u Ministarstvu odgoja i obrazovanja pa je već nekoliko godina voditeljica Županijskog stručnog vijeća za razrednu nastavu a ove godine i nagrađena kao jedna od 504 najuspješnijih odgojno-obrazovnih radnika u Republici Hrvatskoj. Svojim marljivim, kreativnim  i inovativnim radom a nadasve toplim odnosom primjer je svima nama kako iz generacije u generaciju odgajati i obrazovati mlade ljude.