Popis udžbenika i drugih obrazovnih materijala za šk.god. 2021./22. za Matičnu školu preuzmite ovdje

Popis udžbenika i drugih obrazovnih materijala za šk .god. 2021./22. za Područnu školu preuzmite ovdje

Raspored informacija i roditeljskih sastanaka

Priloženi dokumenti:
ES Newsletter 8 EN pp5 cro.pdf

GLOBE

Priloženi dokumenti:
Drzavna Smotra i.docx

Župa Mahično

Stranice o Župi koje su napravili
učenici OŠ Mahično

Edukacija iz zaštite i spašavanja
Autor: Renata Sambol, 14. 10. 2021.

Danas, 14. listopada 2021. učenici  prvog i drugog razreda  naše škole ponavljali  su kako se ponašati u prometu, ali i educirali se u području zaštite i spašavanja.

Sve su to saznali  zahvaljujući edukaciji koju organizira Područni ured Državne uprave za zaštitu i spašavanje Karlovac. Prezentaciju i predavanje je održala Tatjana Čumpek, viša stručni savjetnica u Službi CZ Karlovac .

Prometna pravila učenici su ponovili uz policajca Darka iz  Policijske uprave Karlovac.

Cilj današnje edukacije bio je da djeca znaju kako reagirati u slučaju da ih u kući   zatekne požar, potres, poplava i slično, a posebno da se osposobe koga i kako  nazvati  kad se nešto dogodi da bi žurne službe čim prije došle i pružile pomoć .