Popis udžbenika i drugih obrazovnih materijala za šk.god. 2021./22. za Matičnu školu preuzmite ovdje

Popis udžbenika i drugih obrazovnih materijala za šk .god. 2021./22. za Područnu školu preuzmite ovdje

Raspored informacija i roditeljskih sastanaka

Priloženi dokumenti:
ES Newsletter 8 EN pp5 cro.pdf

GLOBE

Priloženi dokumenti:
Drzavna Smotra i.docx

Župa Mahično

Stranice o Župi koje su napravili
učenici OŠ Mahično

Uspjesi našeg učenika i učiteljica
Autor: Gorana Simić Vinski, 28. 10. 2021.

Leonardo Starešinčić, učenik 6.r, danas je dobio skulpturu "Oskar znanja" kao nagradu što je u 5.r bio najbolji na državnom natjecanju iz matematike.

Njegovoj mentorici, Aleni Gabrić, uručila sam fotografije te skulpture koja predstavlja figurativni prikaz ljudskog mozga i drveta koji jedno drugo hrane.

Također sam ovom prilikom uručila potvrde i poklone  koje su došle iz Ministarstva odgoja i obrazovanja za Nikolinu Nikolić i Jasminu Štefan, učiteljice koje su nagrađene kao najbolje  odgojno-obrazovne djelatnice u šk.god.2020./2021.