Niki i Dino idu na državno iz Mladih tehničara
Autor: Marica Car-Mihalić, 6. 3. 2022.

Na 64. županijskom natjecanju Mladi tehničari učenici OŠ Mahično opet su bili izvrsni. Prva mjesta su osvojili Dino Penić 5.A u kategoriji Maketarstvo i modelarstvo i Niki Zorić 8.B  u kategoriji Elektronika i time su se plasirali na državno natjecanje. Među prva tri je bila i Katarina Lukežić 7.A u kategoriji Modelarstvo uporabnih tvorevina. Uspješni su bili i Ema Vuković 6.A u Maketarstvu, Ida Bukovšek 7.B u Obradi materijala, Lorena Ivšić 7.B u Strojarskim konstrukcijama, Mihael Miroslav Gerić 8.A u Elektrotehnici i Dominik Farkaš 8.B u Fotografiji. Njihova mentorica je Marica Car-Mihalić.

Više o 64. županijskom natjecanju Mladi tehničari možete pročitati na portalu Radio Mrežnice