Odlični rezultati naših sportaša
Autor: Gorana Simić Vinski, 2. 12. 2011.

Učenici naše škole su postigli odlične rezultate na sportskim natjecanjima. Od srca čestitam svima njima i njihovoj voditeljici Tamari Delić.

Najbolji rezultat je postigla učenica 8. r. Valentina Kos koja je na Županijskom natjecanju u krosu osvojila 1. mjesto u kategoriji 7. i 8.r. Osim nje su zapažene rezultate postigli dječaci 7.r. Luka Mutak i Ivan Vinski te učenici 8.r. Ivan Vrbanić i Leon Jurica Perković.

I mlađi učenici su na krosu dostojno predstavili našu Školu: učenica 6.r. Kristina Mrzljak je bila 4., a natjecale su se i učenice 5.r. Helena Cindrić, Anja Tonković i Anita Dumenčić. Učenik Mario Mutak je trčao za 5. r., a sudjelovali su i dječaci iz 6.r. Vito Vratarić, Stjepan Mlačak i Domagoj Streljak.

Učenici su bili odlični i u ekipnim sportovima, nogometu i rukometu. Učenice su na Gradskom natjecanju u rukometu osvojile odlično 2. mjesto, a naši nogometaši su bili 3. Za djevojčice su nastupale: Anja  Tonković, Paula Vrbanić i Dora Vrbanić iz  5.a razreda, Martina Štefan i Matea Hrvojević iz 6.r., Viktoria Amon iz 7. r. te učenice 8. r. Ivana Kučinić, Lorena Utvić, Leona Štrucelj, Valentina Kos i Iva Miličević. Ivana Kučinić je proglašena najboljom igračicom.

Za nogometnu ekipu su nastupili Tvrtko Ivasić i Leon Hrvojević iz 5. r.,Vito Vratarić, Domagoj Streljak i Patrik Šprajc iz 6.r., Luka Mutak, Ivan Vinski, Marko Udorović iz 7.r. te Boris Alavanja, Ivan Vrbanić i Leon Jurica Perković iz 8.r.

Još jednom zahvaljujem svim učenicima i njihovoj voditeljici na tome što su dostojno predstavili našu Školu.

Ravnateljica Škole:

Gorana Simić-Vinski