Novosti i zanimljivosti
Olimpijada čitanja
Autor: Autorizirani korisnik iz druge škole , 25. 6. 2021.

Krenula je ovogodišnja Olimpijada čitanja, ljetni izazov čitanja zabavnih knjiga, a novost je da se mogu uključiti djeca od 1. do 4. razreda iz cijele Lijepe Naše!

smiley

Olimpijada čitanja projekt je Dječjega odjela Knjižnice i čitaonice „Fran Galović“ iz Koprivnice čije su knjižničarke ove godine pokrenule mrežnu stranicu projekta te time omogućile sudjelovanje djeci iz cijele Hrvatske.

Pravila Olimpijade čitanja

• Prijavi se za sudjelovanje na mrežnoj stranici od 18. 6. do 30. 6. 2021. i napravi svoj profil: PRIJAVA/REGISTRACIJA.
  • Preuzmi dnevnik čitanja OVDJE.
  • Odšetaj u svoju gradsku knjižnicu i posudi knjigu.
  • Dobit ćeš po jedan bod za svaku pročitanu knjigu.
  • Na mrežnoj stranici možeš samostalno skupljati bedževe za svaku pročitanu knjigu.
  • Sakupljaj bedževe i osvoji diplomu ili možda čak i medalju!
  • Olimpijada čitanja traje do 31. 8. 2021.

Prijavi se!

Napravi svoj PROFIL i osvoji bedževe za svaku pročitanu knjigu. Tako svoj uspjeh u čitanju možeš pratiti i online.

Tražilica knjiga

Ne znaš koju bi knjigu čitao? Pokreni TRAŽILICU KNJIGA!

Ako ti nešto nije jasno, u bilo kojem trenutku možeš se javiti knjižničarima koprivničke Knjižnice i čitaonice