Plan rada za srijedu,22.travanj 2020.
Autor: Renata Sambol, 21. 4. 2020.

Plan rada za srijedu,22.travanj 2020.

HRVATSKI JEZIK;Zemlja,interpretacija  pjesme i pismena vježba

PRIRODA I DRUŠTVO: Kruženje vode u prirodi,učenje novog gradiva

Dragi četvrtaši,kako se 22.travanj obilježava kao Dan planeta Zemlje današnji zadaci posvećeni su toj temi.

HRVATSKI JEZIK

Pročitajte pjesmu „Zemlja“ u priloženim dokumentima, a potom riješite zadatak u oblačiću koja se isto nalazi u priloženim dokumentima.

PRIRODA I DRUŠTVO

Proučite  „Kruženje vode u prirodi“ u udžbeniku na str. 16. i  17., a potom riješite zadatke u radnoj bilježnici od 19.do 22.str. Svakako napravite praktični rad  opisan u radnoj bilježnici.

LIKOVNA KULTURA

Podsjetnik za one koji nisu naslikali sliku od ponedjeljka da to čim prije učine i dostave zadaću.

GLAZBENA KULTURA

Dragi učenici,Nadam se da ste svi dobro. Prije nego što krenemo dalje moram reći da još uvijek ima vas koji niste poslali ništa na uvid. Ima vas koji ste poslali sve i zato vam hvala ,ali ima koji su poslali samo zadatke ili samo pjesmu. Molim vas da mi do petka 24.4.pošaljete sve ( svatko od vas zna što nije poslao). Lijepo molim da se to odradi.

Danas prelazimo na novu pjesmu „ Zeleni Juraj“ ( udžbenik str.62.).Prvo s razumijevanjem pročitajte tekst ,zatim poslušajte na You Tube. Kada budete spremni otpjevati je sami bez teksta pustite si matricu sa vašeg CD-a. Svima želim puno uspjeha! Ostanite mi zdravi i veseli.

Zemlja_1,pjesma.jpg (44.33 KB)
Zemlja,zadatak_za_DZ.jpg (17.16 KB)