Plan rada za srijedu,6.svibanj 2020.
Autor: Renata Sambol, 5. 5. 2020.

PLAN RADA ZA SRIJEDU,6.svibnja 2020.

HRVATSKI JEZIK:Što ujutro radi cvijet,interpretacija priče

PRIRODA I DRUŠTVO:Upoznajemo biljku,učenje novog gradiva

Dragi četvrtaši, vaši zadaci su sljedeći:

Hj;Pročitajte kratku priču „Što ujutro radi cvijet?  koja se nalazi ispod vijesti u priloženim dokumentima. Vaš zadatak je riješiti zadatke u oblaku.

PID: Pogledajte  prezentaciju  i zapišite u bilježnicu važne  podatke iz nje. Potom proučite u udžbeniku  od 6.do 9.strane i riješite radnu bilježnicu od 8.do 10.strane.

GLAZBENA KULTURA

Dragi moji mališani!

Kao prvo, molim vas, šaljite mi zadaće  uvid. Od prošlog tjedna poslalo je svega nekoliko učenika ,zato molim sve one koji to još nisu poslali da to riješe i pošalju tijekom današnjeg dana.

Danas prelazimo na novu pjesmu – Dani – Alfi Kabiljo. Prvo pročitajte tekst u udžbeniku na strani 64, a zatim uz pomoć matrice na svom CD-u pokušajte naučiti. Cijelu pjesmu imate i na You Tube koju izvode Zagrebački mališani. Svima želim puno uspjeha. Svoje snimke šaljite na moju email. Želim vam ugodan dan. Pozdrav svima!

Vaša učiteljica Ivana

sto_ujutro_radi_cvijet.jpg (41.71 KB)