Razredne obavijesti
Srijeda, 1.4.2020.
Autor: Katarina Kranjčec, 1. 4. 2020.

Danas je 1. travnja, pokušajte nasamariti nekoga ;-)

VJERONAUK

Vjeroučiteljica vam je za danas pripremila video lekciju pa je potražite u priloženim dokumentima.

HRVATSKI JEZIK

Iiii, eto, stigli smo do posljednjeg slova, slova DŽ. I učiteljica Đurđa pokazala je danas kako se piše, a i nabrojali ste mnoge riječi koje u sebi imaju slovo DŽ.

Vaš današnji zadatak je riješiti zadatke u početnici na 116. i 117. strani te u pisančici A. Ne zaboravite čitanje, sada znadete sva slova. (Danas mi zadaću ne trebate slati.)

Pogledajte i prezentaciju ima zanimljivih zadataka.

LIKOVNA KULTURA

Obzirom da ste naučili posljednje slovo, slovo DŽ. Zadatak je istražiti životinje koje žive u džungli, izabrati jednu te je nacrtati ili naslikati ili izraditi u 3D formatu. Dakle možete birati i životinju (iz džungle) i tehniku kojom ćete izvršiti zadatak. Zabavite se! Za izvršenje zadatka imate vremena do ponedjeljka (6.4.2020.)

TJELESNA I ZDRASTVENA KULTURA

Nadam se da svakodnevno vježbate uz Darija i njegove goste sportaše. Današnje vježbe nalaze se na donjem linku. Vježbajte jer  poslovica točno kaže „U zdravom tijelu je zdrav duh!“

Kutak za zabavu i učenje:

DZ.ppt (3.46 MB)
1.4.2020.Posljednja_veÄ_era_-_video_lekcija.docx (14.89 KB)