Ponedjeljak,6.4.2020.
Autor: Valentina Bukovšek, 6. 4. 2020.

Dragi roditelji i učenici, ovaj tjedan prema preporuci Ministarstva slijedi ponavljanje. Zato ćete ovaj tjedan gledati nastavu na Televiziji HRT3 a na stranici ćete pronaći tek poneki zadatak za ponavljanje.

1. RAZRED

HRVATSKI JEZIK- Riješite ono što je ostalo prazno u početnicama ili radnim bilježnicama. Znači svaki dan malo.

LIKOVNI- Pomognite mami u petak bojati jaja, praviti pisanice

ENGLESKI JEZIK-

Dragi moji đaci prvaci,

Vaš zadatak je riješiti 56. i 57. stranicu u radnoj bilježnici i tako ponoviti riječi koje ste naučili.

Sretan vam Uskrs!

Puno pozdrava od teacher Sanje!

2.RAZRED

HRVATSKI JEZIK- Riješite ono što je ostalo prazno u vašim knjigama. Znači ne sva danas nego svaki dan pomalo. Za danas neću dati dodatne zadatke ali pogledajte svaki dan ima li nešto na stranici.

LIKOVNI- Pomognite praviti mami pisanice

ENGLESKI JEZIK-

Dragi drugašići,

Vaš zadatak je riješiti u radnoj bilježnici 51., 52. i 53. stranicu i na taj način ponoviti nastavne sadržaje koje smo učili.

Sretan vam Uskrs!

Puno pozdrava od teacher Sanje!