Nastava 24.3.2020.
Autor: Draženka Jančić, 24. 3. 2020.

Dobar dan dragi moji! Evo nam i malo snijega pa uživajte koliko možete ali samo na svom dvorištu!

HRVATSKI JEZIK

Prepisati tekst sa slike u bilježnicu i riješiti u udžbeniku na str. 123. 8. i 9. zadatak.

MATEMATIKA

Riješiti zadatke 1. do 5. iz radne bilježnice na str.68. pod naslovom Okomiti pravci.

LIKOVNA KULTURA

Naslikati drvenim bojama Rijeku i slap kromatskim bojama(sve boje osim crne i sive) a okolinu akromatskim bojama(siva,crna,bijela).

ČETVRTI RAZRED

MATEMATIKA

Riješiti iz udžbenika na str.59. sve zadatke osim 5. pod naslovom Pisano množenje višeznamenkastog broja dvoznamenkastim brojem (32457 x 25).

Valerija: Riješiti iz radne bilježnice(zelene) na str.51. 4. i 5. zadatak.

HRVATSKI JEZIK

Prepisati u bilježnicu rečenice sa listića i pročitati u udžbeniku na str.105. što piše o upravnom i neupravnom govoru.

Valerija: Isti zadatak kao i ostale učenice.

LIKOVNA KULTURA