preskoči na sadržaj

Osnovna škola Mahično

Login
Udžbenici

 

Popis udžbenika i drugih obrazovnih materijala za šk.god. 2021./22. za Matičnu školu preuzmite ovdje

Popis udžbenika i drugih obrazovnih materijala za šk .god. 2021./22. za Područnu školu preuzmite ovdje

 

 

Tražilica
 

Brojač posjeta
Ispis statistike od 4. 2. 2010.

Ukupno: 387935
Ovaj mjesec: 2402
Ovaj tjedan: 298
Danas: 46

 

 

                  

Raspored informacija i roditeljskih sastanaka

 

Projekt

Priloženi dokumenti:
ES Newsletter 8 EN pp5 cro.pdf

GLOBE

 

Priloženi dokumenti:
Drzavna Smotra i.docx

Župa Mahično

Stranice o Župi koje su napravili
učenici OŠ Mahično

RASPORED  INFORMACIJA - RAZREDNICI

šk. god. 2021./2022.

 

RAZRED

RAZREDNICA:

VRIJEME INFORMACIJA

1./4.

Draženka Jančić

Tjedan ujutro: ponedjeljak 5.sat 11.55 - 12.40

Tjedan popodne: ponedjeljak 5.sat 16.25 - 17.10

2./3.

Valentina Bukovšek

Tjedan ujutro:srijeda, 4.sat 11:05- 11:40

Tjedan popodne: srijeda 2.sat 13:50-14:45

1.

Jasmina Štefan

Tjedan ujutro: četvrtak, 2.sat 8:50-9:30

Tjedan popodne: utorak, 3.sat 15:50-16:30

2.

Renata Sambol

Tjedan ujutro:srijeda,3.sat,9.50-10.30

Tjedan popodne:srijeda,3.sat,15.50-16.30

3.

Katarina Kranjčec

Tjedan ujutro:     utorak, 4. sat; 10:40- 11:25

Tjedan popodne: utorak, 4. sat; 16:40-17:25

4.

Branka Grčić

Tjedan ujutro: utorak 5.sat, 11.30 - 12.15

Tjedan popodne: utorak 4.sat, 16.40 - 17.25

5.

Nikolina Nikolić

Tjedan ujutro: utorak, 4. sat (10.40 - 11.25)

Tjedan popodne: utorak, 4. sat (16.10 - 16.55)

6.

Alena Gabrić

Tjedan ujutro: četvrtak, 6.sat 12:20-13:05

Tjedan popodne: četvrtak, 6. sat 17:50-18:35

7.a

Katarina Seljan

Tjedan ujutro: srijeda, 4. sat; 10:40- 11:25

Tjedan popodne: ponedjeljak, 2. sat; 14:20 – 15:05

7.b

Ljiljana Panjević

Tjedan ujutro: ponedjeljak, 7. sat; 13,10 – 13,55

Tjedan popodne: 7. sat; 18,40 – 19,25

8.a

Katarina Gatarić

Tjedan ujutro: četvrtak 5.sat; 11.30 - 12.15

Tjedan popodne: četvrtak 5.sat; 17.00 - 17.45

8.b

Sanja Vuković

Tjedan ujutro: srijeda, 3. sat 9,45 – 10,30

Tjedan popodne: srijeda, 5. sat 17,00 – 17, 45

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RASPORED INFORMACIJA - PO PREDMETIMA

šk. god. 2021./2022.

 

PREDMET

UČITELJ/

UČITELJICA

VRIJEME INFORMACIJA

Engleski jezik (predmetna nastava)

Katarina

Seljan

Tjedan ujutro: srijeda, 4. sat; 10:40- 11:25

Tjedan popodne: ponedjeljak, 2. sat; 14:20 – 15:05

Engleski jezik (razredna nastava)

Sanja

Vuković

Tjedan ujutro: utorak, 8,50 – 9,35

Tjedan popodne: utorak, 14,50 – 15,35

Engleski jezik (razredna nastava)

Tanja

Vuković

Tjedan ujutro: srijeda, 08.00-08.45.

Tjedan popodne: srijeda, 09.30-10.15.

Fizika

Dubravko

Sila

Tjedan ujutro: srijeda, 7.sat, 13,05-13,50.

Tjedan popodne: srijeda, 7.sat, 18,40-19,25.

Geografija

Ankica Bastijančić

Tjedan ujutro: srijeda, 3. sat (9.45 - 10.30)

Tjedan popodne: srijeda, 3. sat (15.15 - 16.00)

Geografija

Ivona

Tukac

Tjedan ujutro: PETAK,13.10, sedmi sat

Tjedan popodne: PETAK, 18.40, sedmi sat

Glazbena kultura

Ema

Ulemek

Tjedan ujutro: četvrtak: 10:40 – 11:25, 4.sat

Tjedan popodne: četvrtak: 16:10 – 16:55, 4.sat

Hrvatski jezik

Mirjana Jambrošić

Tjedan ujutro: srijeda, 6. sat, 12,20-13,05.

Tjedan popodne: srijeda, 6. sat, 17,50-18,35.

Hrvatski jezik

Nikolina

Nikolić

Tjedan ujutro: utorak, 3. sat (9.45 - 10.30)

Tjedan popodne: utorak, 3. sat (15.15 - 16.00)

Informatika (predmetna nastava)

Daniela

Orlović

Tjedan ujutro: ponedjeljak 3. Sat (9.45-10.30)

Tjedan popodne: ponedjeljak 3. sat (15.15-16.00)

Informatika (razredna nastava)

Kristina

Dolinar

Tjedan ujutro: utorak, 3. sat, od 9.50 do 10:35 sati

Tjedan popodne: utorak, 3. sat, od 15:50 do 16:35 sati

Kemija

Katarina

Gatarić

Tjedan ujutro: četvrtak, 6.sat; 12.20 - 13.05

Tjedan popodne: četvrtak, 6.sat; 17.50 - 18.35

Likovna kultura

Irena

Komšić Simić

Tjedan ujutro: utorak, 7.sat (13.05-15.50)

Tjedan popodne:utorak, 2.sat (14.20-15.05)

Matematika

Alena

Gabrić

Tjedan ujutro: četvrtak, 6.sat 12:20-13:05

Tjedan popodne: četvrtak, 6. sat 17:50-18:35

Matematika

Ana

Bajac

Tjedan ujutro: četvrtak, 5. sat 11:30-12:15

Tjedan popodne: četvrtak, 5. sat 17:00-17:45

Njemački jezik

Anamarija Tuškan

Tjedan ujutro: srijeda, 5. sat, od 11.30 do 12.15

Tjedan popodne: četvrtak 7. sat, od 18.40 do 19.25

Povijest

Sanja

Mileusnić

Tjedan ujutro: utorak, 3. sat ( 9, 50 – 10, 35 )

Tjedan popodne: utorak, 3. sat ( 15, 50 – 16, 35 )

Priroda i biologija

Ljiljana

Panjević

Tjedan ujutro: ponedjeljak, 7. sat; 13,10 – 13,55

Tjedan popodne: 7. sat; 18,40 – 19,25

Tehnička kultura

Marica

Car Mihalić

Tjedan ujutro: petak, 4.sat, 10.40.-11,25.

Tjedan popodne: peta, 4.sat, 16.10.-16.55.

Tjelesna i zdravstvena kultura

Branko Jovanovac

Tjedan ujutro: utorak 1.sat (8.00-9.35)

Tjedan popodne: utorak 1.sat (13.30-14.15)

Vjeronauk (predmetna nastava)

Helena

Delač

Tjedan ujutro: utorak 5. sat, 11.30-12.15.

Tjedan popodne: utorak 5. sat, 17.00-17.45.

Vjeronauk (razredna nastava)

Klara

Čohan

Tjedan ujutro: srijeda 3. sat, 9.50-10.35.

Tjedan popodne: srijeda 3. sat, 15.50-16.35.

preskoči na navigaciju