Nagrađeni učenici naše škole
Autor: Sanja Španić, 14. 12. 2009.

U  osnovnoj školi „Braća Seljan“ 10. prosinca 2009. svečano  su uručene nagrade natječaja „Dobrota u nama i oko nas“.

U  Osnovnoj školi „Braća Seljan“ 10. prosinca 2009. svečano  su uručene nagrade natječaja „Dobrota u nama i oko nas“. Natječaj je organiziralo Povjerenstvo za provedbu programa poticanja i promicanja duhovne obnove na području Karlovačke županije.

Na natječaj je pristiglo  više od 300  likovnih i literarnih radova iz 15 osnovnih i područnih škola, te 11 dječjih vrtića i malih škola iz Karlovačke županije.

Nagrađeni učenici naše škole su Karla Borić  i  Anamarija Štukić ,te zajednički rad učenika četvrtog razreda.

Iako su radove poslali na natječaj dok su još bili četvrtaši, a sada  su učenici petog razreda, veseli ih što je i njihov rad nagrađen i što su predstavljali školu na ovom hvale vrijednom natječaju.

Njihova učiteljica Jasmina Štefan sretna je zbog uspjeha , te se nada da će učenici i dalje širiti i  promicati dobrotu kao vrijednu ljudsku osobinu.