Popis udžbenika i drugih obrazovnih materijala za šk.god. 2021./22. za Matičnu školu preuzmite ovdje

Popis udžbenika i drugih obrazovnih materijala za šk .god. 2021./22. za Područnu školu preuzmite ovdje

Raspored informacija i roditeljskih sastanaka

Priloženi dokumenti:
ES Newsletter 8 EN pp5 cro.pdf

GLOBE

Priloženi dokumenti:
Drzavna Smotra i.docx

Župa Mahično

Stranice o Župi koje su napravili
učenici OŠ Mahično

e-časopisi

Hrčak ili Portal znanstvenih časopisa Republike hrvatske centralni je portal koji na jednom mjestu okuplja hrvatske znanstvene i stručne časopise koji nude otvoreni pristup svojim radovima.

Časopisi iz područja odgoja i obrazovanja:

Mali Pero je časopis Društva hrvatskih književnika za djecu i mlade koji donosi novosti o knjigama za djecu i mlade u Hrvatskoj: priče, poeziju, ilustracije, stripove, igrokaze, razgovore s književnicima itd.

Hrčak : časopis Hrvatskoga čitateljskog društva (HČD). Nudi recenzirane radove bliske odgojno-obrazovnim temama: aktivno i kritičko čitanje, razumijevanje medija, predstavljanje programa poticanja i razvoja različitih vrsta pismenosti itd.

Drvo znanja je enciklopedijski časopis za mlade.

Meridijani - časopis za zemljopis, povijest, ekologiju i putovanja.

Matematički časopisi dostupni u Hrčku (Portalu znanstvenih časopisa): Matka, Matematičko-fizički list, Poučak itd.

Mak ili Mali koncil je časopis s temama iz područja religije.

National Geographic (izdanje na engleskom jeziku) je poznati časopis sa žutim okvirom koji pokriva različite teme: zemljopis, kartografiju, povijest, kulturu, istraživanja, fotografiju itd.