IZVJEŠĆE S VIJEĆA UČENIKA OŠ MAHIČNO 17.12.2009.
Autor: Sanja Španić, 17. 12. 2009.

Danas je u našoj školi održan sastanak Vijeća učenika. Sastanak je vodila stručna suradnica-psihologinja Ana Sutlić, a na njemu su sudjelovali predstavnici svih razreda.

Teme sastanka bile su:

1)    Školski projekt Možemo mi i bolje, u okviru kojega učitelji prate i ocjenjuju rad učenika uz pomoć predsjednika pojedinih razreda. Dogovoreno je da će se projekt održavati svaki drugi mjesec, a razred s najboljim uspjehom bit će nagrađen. Na sljedećim sastancima Vijeća odlučit će se o vrsti nagrade.

2)    Preventivni program grada Karlovca, čiji je cilj suzbijanje ovisničkoga ponašanja. Program se u školi provodi kroz niz radionica s temama kao što su povjerenje, komunikacija i sl.

3)    Projekt UNICEF-a za sigurno i poticajno okruženje u školi Vršnjačka grupa pomagača, čiji je cilj uspostavljanje vršnjačkih prijateljstava. Projekt će se provoditi kroz niz radionica s ciljem iskazivanja osjećaja i povećavanja samopouzdanja.