KA RADDAR MATKA
Autor: Alena Gabrić, 30. 5. 2019.

Učenici 5.i 6. razreda sudjelovali su na ekipnom natjecanju KA RADDAR MATKA koje je održano u sklopu projekta KA RADDAR u prostoru Gimnazije Karlovac u subotu 25. svibnja 2019.

Nakon ekipnog natjecanja "Ekipa za 5+" koje se održavalo u Puli u sklopu Festivala matematike, naši vrijedni učenici 5. i 6. razreda sudjelovali su na ekipnom natjecanju KA RADDAR MATKA. Našu školu predstavljali su učenici Klara Penić, Franko Seljan, Niki Zorić, David Vrbanić, Max Banay, Luka Penić i David Hrebac koji su se natjecali u kategoriji Matkači sa ostalih 23 ekipa iz cijele Karlovačke županije. Učenici 120 minuta rješavali razne zanimljive zadatke. Ekipa u kojoj su sudjelovali Klara Penić, Franko Seljan, Niki Zorić i David Vrbanić osvojila je drugo mjesto! Veselimo se nadolazećim ekipnim natjecanjima za koje ćemo se rado pripremati.

Mentorica: Alena Protulipac