Županijsko natjecanje iz hrvatskog jezika
Autor: Ivana Kučinić, 24. 2. 2010.

Županijsko natjecanje iz hrvatskog jezika na kojem je sudjelovalo 55 učenika održalo se u OŠ Mahično u četvrtak, 25. veljače.

Učenici, njihovi mentori i ravnatelji  okupili su se oko 9 sati. Dočekali smo ih prigodnim programom. Nakon uvodnoga govora ravnateljice Đurđe Starešinčić, naš zbor pod dirigentskom palicom učiteljice glazbenog, Ivanke Kosijer, izveo je dvije prigodne skladbe: „Mihanović“ i „Ostvari svoje snove“.

Zatim su se učenici uputili se na pisanje testova. Dok je Povjerenstvo muku mučilo s ispravljanjem testova, učenike smo iznenadili malim izletom u obližnje Svetice, gdje su posjetili i razgledali franjevački samostan u Sveticama. Po povratku izleta učenike su dočekali ručak i prvi rezultati.

Prva su mjesta osvojili:

7. r.: Ivana Žeger iz OŠ Grabrik

8. r.: Helena Kolić iz OŠ Generalski Stol.

Svi su učenici dobili prigodne poklone, a Ivana i Helena za svoj su odličan rezultat nagrađene knjigama izdavača-sponzora Alfe.

Zahvaljujemo svima na sudjelovanju i nadamo se da smo bili ugodni domaćini!

Kako je to sve izgledalo, pogledajte u foto-galeriji.