Obavijest roditeljima o dolasku Bibliobusa
Autor: Sanja Španić, 28. 9. 2010.

Kako naša knjižnica nema dovoljan broj lektirnih naslova, ponovno smo se povezali s Bibliobusnom službom Gradske knjižnice Ivan Goran Kovačić. Iskoristite priliku što knjige dolaze k Vama, i učlanite svoje dijete!

Osim velikoga izbora slikovnica i knjiga za najmlađe, Bibliobustakođer nudi mnogobrojne naslove namijenjene mladima i odraslima, dakle, i Vama poštovani roditelji. Također, u ponudi Bibliobusa nalaze se različiti sadržaji na suvremenim medijima (video-kazete, CD-i, DVD-i), a u dogovoru s dvoje ljubaznih knjižničara moguće je organizirati projekcije filmova, slušaonice i slična događanja.
Članarina iznosi 30 kuna za razdoblje od godinu dana od datuma učlanjenja (mala napomena: u usporedbi s knjižnicama diljem lijepe naše, u kojima je članarina 50 kuna, ovo je najniža članarina).
Dakle, ako se učlanite 4.10.2010., Vaša članarina vrijedi do 4.10.2011. Nakon toga možete je ponovno obnoviti za sljedećih godinu dana. Ako je Vaše dijete već učlanjeno u Gradsku knjižnicu Ivan Goran Kovačić u Karlovcu, istom se iskaznicom može koristiti i u Bibliobusu.
Bibliobus dolazi, bez obzira na vremenske uvjete (kiša, snijeg, poledica) svaki drugi ponedjeljak od 11:30 do 13:00. Parkira na školskomu parkiralištu.

Nadamo se da će već 4. listopada biti dan kada će Vaše dijete učiniti taj mali korak – mali prema Bibliobusu – ali veliki prema šarolikosti i različitosti svijeta koji mu taj Bibliobus donosi svakih 14 dana.

Datumi dolaska Bibliobusa u prvomu polugodištu:
4.10.
18.10.