Oskar znanja
Autor: Gorana Simić Vinski, 2. 3. 2021.

Jako sam ponosna što mogu objaviti da su Oskar znanja za 2019./2020. godinu i to po drugi puta za redom dobili (sad već bivši učenik naše škole) Luka Lukežić i njegova mentorica Marica Car -Mihalić.

Oskar znanja je najveća i najznačajnija nagrada u obrazovanju kojom se već 16 godina nagrađuju najbolji učenici i nastavnici osnovnih, srednjih, glazbenih i umjetničkih škola u Republici Hrvatskoj. Oskarom znanja nagrađeni su učenici koji su osvojili prvo mjesto na državnim i međunarodnim natjecanjima.

Zbog epidemiološke situacija Agencija za odgoj i obrazovanje organizirala je 26. veljače 2021. godine u 18 sati prvi put online dodjelu nagrade koju sam pratila u cijelosti i bila ponosna kad se u kategoriji:

pojavilo ime naše škole:

Još jednom čestitam kolegici Marici Car-Mihalić na iznimnom rezultatu a Luki želim uspjeh u daljnjem školovanju i još poneki Oskar znanja.