Gradski susret Lidrano 2013.
Autor: Petra Guštin, Antonia Mudrovčić, 1. 2. 2013.

Gradski susret Lidrano 2013. održan je u gradskom kazalištu Zorin dom. Naša škola ove je godine bila domaćin tog susreta. Susret je započeo hrvatskom himnom koju je otpjevao naš školski zbor pod vodstvom nastavnice Ivanke Kosijer. Učenici 2. razreda  za dobrodošlicu su izveli scensku igru Gruda za koju ih je pripremila učiteljica Katarina Kranjčec. Zatim je naš zbor otpjevao još jednu pjesmu, a onda su krenuli scenski nastupi učenika osnovnih škola grada Karlovca. Povjerenstvima je bilo jako teško izabrati najbolje. Unatoč jakoj konkurenciji naši učenici su postigli savršene rezultate. Učenik 6. razreda Matija Seljan, koji je izveo pjesmu Cvrčak pozvan je na županijsku smotru. Učenici PŠ Goršćaki izveli su igrokaz Grubzon te su također pozvani na županijsku smotru. Učenice Nikol Tomičić i Melita Kekić svojim literarnim radovima su oduševile povjerenstvo te su i one pozvane na smotru. Učenicima Eni Penić, Pauli Vrbanić i Kiari Protulipac želimo više sreće druge godine.