Novosti i zanimljivosti
OBAVIJEST O RADU ŠKOLSKE KNJIŽNICE
Autor: Autorizirani korisnik iz druge škole , 27. 5. 2020.

Poštovani učitelji i učenici predmetne nastave te ostali korisnici,

školska knjižnica od ovoga tjedna radi neparnim datumima od 8 do 12 sati. Molim vas da se pridržavate toga rasporeda, dakle da knjige vraćate upravo tih datuma i u navedeno vrijeme.

Naime, osim Smjernica MZO-a, školski knjižničari moraju se pridržavati u svome radu i Smjernica Ministarstva kulture odn. Nacionalne i sveučilišne knjižnice o radu školskih knjižnica u uvjetima bolesti Covid 19.

Ne možete li baš nikako organizirati posjet knjižnici prema neparnim datumima i navedenom vremenu, molim vas da se pri ulasku u školu obavezno se javite nekomu od djelatnika i predate mu knjigu.

Trebate li posuditi koju knjigu, molim vas, obavijestite me o tomu na vrijeme (vodeći računa o mom radnom rasporedu), kako bih je pripremila za posudbu jer korisnici zasada još uvijek ne smiju ulaziti u knjižnicu bez nadzora i sami prebirati knjige u fondu, tj. među policama.

Unaprijed hvala na razumijevanju! smiley